Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri İki yöne hareketli yada tek yöne hareketli olarak tercih yapılabilir. Motor kilitleme özelliğine sahip olan kapı, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesiyle de işinizi kolaylaştırır ve kış modu seçerek enerji tasarrufu sağlarsınız.
Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

NUR , Radarlı yana kayar cam kapı otomasyon sektöründe her türlü giriş ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde sessiz ve yüksek performansıyla kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Sıcak ve soğuk hava koşullarında iç mekânın sıcak ve soğuk kaybını minimuma indirir. NUR fotoselli kapının, soğuk havalarda kış konumu, dış veya iç radar iptal edilebilme özelliği, şifre paneli proksimit kart gibi radar kullanılan yerlerde elle açılmama özelliği, ayrıca enerji kesilmelerinde sirkülasyonun devamı için akü bağlanabilme özelliği gibi birçok fonksiyonu kullanıcıya sunan kaliteli ve estetik görünümlü cam kapılardır.
24 V (Dc) motor ile çalışma süresi sınırsızdır. Fotoselli kapılar her türlü Access kontrol sistemine uygundur. Açılma ve kapanmada yavaşlama sistemiyle hızlı ve çok yumuşak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Pazarda en gelişmiş kaliteli tasarım üstünlük ve fonksiyonel standartları ile çizgisinde ilerler. NUR fotoselli kapıları sınırsız renk seçeneği ile kalitesine ayrı bir görünüm güzelliği katar.
Fotoselli kapılarımızın birçok referansı bulunmaktadır. Süpermarketlerin cam kapıları, havaalanı fotoselli kapıları, otogar ve terminallerdeki fotoselli kapılar, hasta hane ve ameliyathane cam kapıları, salon cam kapıları, plaza fotoselli kapıları ve daha birçok Ege Bölgesi genelinde fotoselli kapı referanslarımız bulunmaktadır. Türkiye’de % 100 yerli fotoselli kapı üretimi yapan İDOR, Uygun fiyatlarımız, kaliteli ürünlerimiz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile sizde tanışın…
Mimarinize uygun değişik açılım sistemlerine sahip modeller, binalara fonksiyonellik kazandırırken, estetik görünümü de destekler. Kayar kapı mekanizmaları ISO9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, komple giriş-çıkış iptali, tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarını ayarlayabilirsiniz. Enerji kesintilerinde yaklaşık 100 kez açılıp kapanmayı sağlayan batarya sistemi vardır. Radarların algılama mesafesi ayarlanabilir. Elektronik kilit uygulanabilir.
FOTOSELLİ KAPILARIN ÖZELLİKLERİ
 • ARGE Sistem marka kapı mekanizması dünyadaki bütün otomatik kayar kapı normlarının özelliklerine sahip, ISO 9001 ve CE uluslararası kalite belgelerine sahiptir.
 • Sistemin kendine özgü profil sistemi ile tek kanatlı, iki kanatlı, sabit ve hareketli kanatlı veya üstlüklü olarak kullanılacağı yere uygun şekilde imalatı ve montajı yapılabilmektedir.
 • Sistem her türlü, kart okuyucu, keyped, uzaktan kumanda, yaklaşım sensörü, bilgisayarlı oto kontrol sistemi ile süpermarketler, bankalar, hastaneler, resmi kurumlar, iş merkezleri, fabrikalar ve buna benzer ihtiyaç duyulan yerlerde güvenle kullanılmaktadır.
 • Enkoder sistemi sayesinde açma ve kapama nokta ayarları kolaylıkla yapılabilir.
 • Selektörler vasıtasıyla sisteme giriş – çıkış yasağı, tam açık, tam kapalı, yarım açık pozisyonda giriş – çıkış ayarları rahatlıkla yapılabilmektedir. Selektörler opsiyoneldir.
 • Sistemin hareketli kanat taşıyıcı grupları üçlü makara grubundan oluşmuştur. Taşıyıcı grup; kanatlara herhangi bir çarpma durumunda rahatlıkla raydan çıkmasını engelleyen, uzun ömürlü, sürekli açılıp kapanmaya uygun olarak üretilmiş ve her kanatta iki adet bulunan üçlü taşıyıcı gruptan oluşmuştur.
 • Açılış ve kapanışta sistem mikroprosesör kontrollü, dijital enkoder desteği ile çalışma mesafesi ve fren ayarları sağlıklı bir şekilde yapılabilmektedir.
 • Oluşabilecek emniyet fotoseli, radar, kayış gevşeme arızaları üzerindeki LED‘ler sayesinde kolaylıkla takip edilebilir.
 • Elektrik kesintisinde manuel olarak kapı açılabilir.
 • Radarın üzerinden hassasiyet ayarları yapılabilmektedir.
 • Kanat birleşiminde tam sızdırmazlık özelliği vardır.
Call Now ButtonHemen Ara