Otomatik Panel Kapı Sistemleri

Otomatik Panel Kapı Endüstriyel tip kapılar 4,2 cm kalınlığında panellerden oluşur. Fabrikanıza uygun değişik ray yataklaması sistemi ile uyum sağlar. Servis kapısı olması fabrikalarda tercih edilir. Üzerindeki yay sistemide manuel olarak açabilme ve daha uzun yıllar çalışma imkanı sağlar.

Otomatik Panel Kapı

otomatik-panel-kapı

Endüstriyel seksiyonel tipkapılar, fabrika ve depo girişlerinde mal giriş çıkışının sağlanması amacıylamonte edilen dayanıklı, sorunsuz ve uzun ömürlü kapılardır. Seksiyonel fabrikave depo kapılarını oluşturan paneller, galvaniz çelik saç levhalar arasındaki yoğunizolasyonlu poliüretan dolgu sayesinde isi ve ses yalıtımı sağlar.
Standart rengi beyaz olanpaneller dış cephe rengine göre farklı renklerde de uygulanabilir. Araç veyayalara hizmet eden yerlerde standart butonlu, zincirli manuel çekme tip,radar sistemli, fotoselli ve uzaktan kumandalı olarak monte edilebilir.
Kapı panellerinin ön ve arkayüzeyindeki levhalar birbirinden bağımsız olduğu için iç ve dış yüzey levhalarıniletkenliği engellenmiş olur. Ayrıca aydınlatma amaçlı olarak paneller arasındacamlı pencereler açılabilir.
Seksiyonel kapılar, tavan yüksekliğiile kapı üst kolu arasındaki boşluğun uygun bir şekilde kullanılmasıyla, yanraylar içerisinde kayma sureti ile çalışır. Kapı bu boşluğun mesafesine uygunolarak değişik şekillerde monte edilebilir.
Seksiyonel kapılar kurmalı yaysistemi ile kapının ağırlığına bakılmaksızın manuel sistem ile kolaylıkla açılabilir.Standart olarak 20.000 kullanım ömrü olan yaylar kullanılır, fakat opsiyonelolarak daha uzun süreli yay sistemleri de takılabilir.
Paletler, rüzgâra dayanımı arttırmakve deformasyonu önleyebilmek için çelik levhalar ve saclar ile güçlendirilmiştir.Paneller birbirine galvaniz çelikten menteşeler ile bağlanmıştır. Kapınınhareketini sağlayan rulmanlar gürültüyü önlemek için sert plastik ile kaplanmıştır.
Genişliği fazla olan endüstriyel tip kapılarda yaya geçişini sağlamak amacı ile ayrı bir sabit kapı açılabilir
Call Now ButtonHemen Ara